Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Stabilizujące  poduszki próżniowe Stabilo System

O NAS

Stabilo, to system poduszek i materacy stabilizujących działający w oparciu o próżniowe utrwalanie wymodelowanego kształtu.

MISJA

Poprzez nowe rozwiązania uwalniamy energię i dajemy nowe możliwości ludziom o specjalnych potrzebach na całym świecie.

WIZJA

Każdy, kto z nami współpracuje, uznaje nas za godnych zaufania, bo robimy doskonale nawet małe rzeczy. Podejmujemy wyzwania.

Firma Noel powstała w 2000 roku. Spotkanie rehabilitanta 3- letniej Kasi z jej rodzicami zaowocowała współpracą, której efektem było powstanie pierwszego parapodium statycznego oraz  fotelika rehabilitacyjnego wykonanego z drewna. Przez lata nasza firma  produkowała ergonomiczne, terapeutyczne sprzęty podnoszące jakość życia dzieciom, które wymagały szczególnej uwagi i wsparcia rehabilitacyjnego.  W 2006 roku  powstaje pierwsza próżniowa poduszka STABILO, która zmienia spojrzenie wielu terapeutów a także rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych na potrzebę stabilizacji. Jako polska firma z polskim kapitałem obecnie tworzymy całą gamę poduszek STABILO SYSTEM, którą oferujemy już w ponad 30 krajach na całym świecie. Spotykamy się, rozmawiamy , doradzamy tak aby jeszcze bardziej otworzyć się na ludzi o specjalnych potrzebach.