O nas

Powstanie firmy NOEL ściśle wpisuje się w znane przysłowie, iż potrzeba jest matką wynalazku. W 2000 r. połączyły się drogi rodziców 3-letniej niepełnosprawnej Kasi i jej rehabilitanta – człowieka, który znał świetnie swój fach i miał głowę pełną pomysłów na stworzenie perfekcyjnego sprzętu rehabilitacyjnego, którego wówczas nie było. Traf chciał, że Rodzice Kasi, dzięki inżynierskiemu wykształceniu potrafili przelać te pomysły na papier, a następnie na linię produkcyjną. Tak powstał pierwszy pionizator z drewna. Następnie w miarę zmieniających się potrzeb powstawały kolejne drewniane urządzenia: foteliki rehabilitacyjne, stoliki dziecięce, które znalazły wielkie uznanie na rynku, ze względu na wysokie walory terapeutyczne, przemyślaną, prostą konstrukcję, bardzo duży zakres regulacji a także niezawodność.

W 2007 roku świetnie rozwijająca się firma wprowadziła kolejny, innowacyjny produkt: Poduszki STABILO. Również w tym przypadku, poduszki zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie, co zaowocowało złotym medalem na Międzynarodowych Targach Rehabilitacyjnych w Łodzi (2009 r.). Stabilo otworzyło przed ludźmi o specjalnych potrzebach nowe horyzonty i możliwości. Kolejne modele poduszek stawały się rozwiązaniem konkretnych, powtarzających się problemów.
Współcześnie STABILO uwalnia energię ludzi niepełnosprawnych w kilkunastu krajach świata, na 4 kontynentach. Dobra organizacja pracy, zaangażowanie pracowników i nieustanne badanie potrzeb klientów umożliwiają konstruowanie nowych urządzeń, które zmieniają życie.

Misja:

Poprzez nowe rozwiązania uwalniamy energię i dajemy nowe możliwości ludziom o specjalnych potrzebach na całym świecie.

Wizja:

Każdy, kto z nami współpracuje, uznaje nas za godnych zaufania, bo robimy doskonale nawet małe rzeczy. Podejmujemy wyzwania.

Stosujemy tylko logiczne rozwiązania. Jednocześnie dbamy o niezawodność i jakość wykonania naszych produktów.

Doskonalimy organizację komunikacji i obsługi klienta.

Zatrudniamy ludzi o szerokich horyzontach. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju osobistego i wpływ na rozwój firmy.